Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Warsztaty poświęcone nauczaniu j. hiszpańskiego, 20 marca 2023

Warsztaty poświęcone nauczaniu j. hiszpańskiego, 20 marca 2023

Zakład Filologii Hiszpańskiej Instytutu Filologii Romańskiej UJ oraz Instytut Cervantesa w Krakowie organizują warsztaty poświęcone nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego, które poprowadzi prof. Rosana Acquaroni, nauczycielka akademicka Uniwersytetu Complutense w Madrycie (Hiszpania) i znana współczesna poetka na scenie literatury hiszpańskiej.

Warsztaty, zatytułowane La experiencia de la poesía y el desarrollo de la competencia metafórica como estrategia de comunicación en el aula de ELE, będą dotyczyły wykorzystania tekstów literackich w klasie języka hiszpańskiego jako obcego oraz zastosowania kompetencji metaforycznej w celu rozwijania umiejętności komunikacyjnych osób uczących się języka hiszpańskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach wszystkich zainteresowanych nauczaniem języka hiszpańskiego jako obcego, zarówno czynnych nauczycieli, jak i studentów, którzy chcą ukierunkować swoją przyszłość zawodową w tej dziedzinie.

Kiedy odbędą się warsztaty?
W dniu 20 marca 2023 r., od godz. 19:00 do godz. 21:00

Gdzie odbędą się warsztaty?
W sali B306 Collegium Paderevianum, al. Adama Mickiewicza 9B, Kraków

Rejestracja na te warsztaty jest obowiązkowa i bezpłatna dla studentów i nauczycieli UJ. Prosimy o wypełnienie formularza udostępnionego przez Instytutu Cervantesa w Krakowie, który znajduje się pod poniższym linkiem:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=TLhYXdLQW0S_GOrJJG9C2r-FuxvaY4FNlABqUq5FGNtUNVVGQkZNOFU4TjlMN1VJVjBOSTVXUkUyQi4u

WAŻNE: w pozycji 1 formularza należy wpisać "nauczyciel/student UJ".

Aby dowiedzieć się więcej o celach i tematyce tych warsztatów, prosimy o zapoznanie się z poniższym linkiem:
https://gestionportales.cervantes.es/comunes/asp/informacion_curso.asp?codcentro=61&codcurso=199

Download files
jpg
Warsztaty poświęcone nauczaniu j. hiszpańskiego – PLAKAT