Warsztaty poświęcone nauczaniu j. hiszpańskiego, 20 marca 2023

Zakład Filologii Hiszpańskiej Instytutu Filologii Romańskiej UJ oraz Instytut Cervantesa w Krakowie organizują warsztaty poświęcone nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego, które poprowadzi prof. Rosana Acquaroni, nauczycielka akademicka Uniwersytetu Complutense w Madrycie (Hiszpania) i znana współczesna poetka na scenie literatury hiszpańskiej.

Warsztaty, zatytułowane La experiencia de la poesía y el desarrollo de la competencia metafórica como estrategia de comunicación en el aula de ELE, będą dotyczyły wykorzystania tekstów literackich w klasie języka hiszpańskiego jako obcego oraz zastosowania kompetencji metaforycznej w celu rozwijania umiejętności komunikacyjnych osób uczących się języka hiszpańskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach wszystkich zainteresowanych nauczaniem języka hiszpańskiego jako obcego, zarówno czynnych nauczycieli, jak i studentów, którzy chcą ukierunkować swoją przyszłość zawodową w tej dziedzinie.

Kiedy odbędą się warsztaty?
W dniu 20 marca 2023 r., od godz. 19:00 do godz. 21:00

Gdzie odbędą się warsztaty?
W sali B306 Collegium Paderevianum, al. Adama Mickiewicza 9B, Kraków

Rejestracja na te warsztaty jest obowiązkowa i bezpłatna dla studentów i nauczycieli UJ. Prosimy o wypełnienie formularza udostępnionego przez Instytutu Cervantesa w Krakowie, który znajduje się pod poniższym linkiem:

WAŻNE: w pozycji 1 formularza należy wpisać "nauczyciel/student UJ".

Aby dowiedzieć się więcej o celach i tematyce tych warsztatów, prosimy o zapoznanie się z poniższym linkiem:

jpg
Warsztaty poświęcone nauczaniu j. hiszpańskiego – PLAKAT