STUDIA WE FRANCJI: ERASMUS+ W MONTPELLIER, TULUZIE I CLERMONT-FERRAND

W związku ze zbliżającą się rekrutacją do programu Erasmus+ na kolejny rok akademicki, Koło Naukowe Romanistów UJ zaprasza na spotkanie poświęcone studiowaniu na wymianie we Francji. Aleksandra, Aleksandra i Ania (studentki studiów magisterskich filologii francuskiej) podzielą się swoim wyjazdowym doświadczeniem z pobytów w Tuluzie, Montpellier i Clermont-Ferrand. Spotkanie odbywać się będzie 15.01 od godziny 19:00 w sali A2 Collegium Paderevianum.

Będzie to też okazja dla zadania pytań o wszystko, co Was ciekawi lub niepokoi w związku z wyjazdem!

Zapraszamy tych, którzy rozważają wyjazd w ubiegłym roku oraz wszystkich, którzy po prostu są zainteresowani udziałem w wymianie studenckiej w przyszłości!

À bientôt!