LE RÉVEILLON DE NOËL// WIGILIA ROMANISTÓW – 18.12

🎄 Koło Naukowe Romanistów UJ bardzo serdecznie zaprasza wszystkich studentów oraz pracowników na Wigilię Romanistów, która odbędzie się 18.12.2023. o godzinie 17:00 w sali 42a przy ulicy Ingardena.
Będzie to okazja dla profesorów i studentów do wspólnego świętowania na koniec roku pod znakiem serdeczności i życzenia sobie nawzajem wszystkiego najlepszego przed rozpoczęciem nowego roku pracy.
W programie m.in. przedstawienie zwyczajów świątecznych obowiązujących w różnych krajach frankofońskich, teleturniej studentów i wykładowców, świąteczne piosenki oraz słodycze.

🎄 Le Cercle des Romanistes a l’ immense plaisir de vous inviter à la soirée du Réveillon qui aura lieu le 18 décembre 2023 à partir de 17 :00 dans la salle 42a.
Ce sera l’ occasion de nous réunir entre Professeurs et étudiants pour célébrér ces yoyeuses fêtes de fin d’année sous le signe de la convivialité et de nous souhaiter les meilleurs vœux avant d’entamer une nouvelle année de travail.
Au programme : une présentation les coutumes de Noël dans les pays francophones, un jeu télévisé réalisé par les étudiants et les professeurs, les chansons et les sucreries.