III Spotkanie Naukowe Młodych Polskich Brazylianistów, 2 czerwca 2023

Pracownia Studiów Brazylijskich Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić studentki_ów oraz doktorantki_ów kształcące_ych się w polskich ośrodkach akademickich do udziału w III Spotkaniu Naukowym Młodych Polskich Brazylianistów, które odbędzie się na żywo 2 czerwca 2023 roku.

Celem wydarzenia jest promowanie interdyscyplinarnego podejścia w refleksjach związanych z zagadnieniami społecznymi, politycznymi, gospodarczymi, kulturowymi i literackimi dotyczącymi Brazylii, jak również konsolidacja polskojęzycznego środowiska studenckiego poruszającego się w wyżej wymienionych obszarach. Prezentowane będą tematy związane z aktualnie prowadzonymi badaniami do prac licencjackich, magisterskich i doktorskich.