Przejdź do głównej treści

COMPUTES Group (język angielski oraz – mile widziany – język włoski)

Asystent/Asystentka Biura

Kraków

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży oprogramowania do maszyn sterowanych kontrolerami CNC, oprogrowaniami CAD/CAM/ERP oraz zapewnia wsparcie techniczne klientom korzystającym z naszych rozwiązań.

Zakres obowiązków:
– zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu:

  • współpraca z centralą włoską naszej firmy w języku włoskim i angielskim;
  • obsługa rozmów telefonicznych w języku polskim i angielskim;
  • korespondencja mailowa w języku polskim i angielskim;

– aktywne wsparcie dla działu sprzedaży:

  • tłumaczenie materiałów marketingowych i technicznych z języka włoskiego i angielskiego;
  • przygotowywanie ofert;
  • wprowadzanie dodatkowych danych do systemu CRM;
  • współpraca z kontrahentami, dostawcami oraz klientami;
  • monitorowanie rozliczeń;

– prowadzenie dokumentacji administracyjnej;
– proaktywna współpraca z księgowymi oraz innymi działami firmy;
– przygotowywanie i kontrola raportów na potrzeby Zarządu;
– budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
– znajomość pakietu Microsoft Office;
– dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy;
– otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie;
– kultura osobista;
– umiejętność pracy z klientem.

Mile widziane:
– znajomość j. włoskiego;
– doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (praca na zastępstwo z możliwością przedłużenia dalszej współpracy);
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
– możliwość wejścia na rynek pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;
– wdrożenie do obowiązków oraz program szkoleń wewnętrznych;
– możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji;
– przyjacielską atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres <praca@compdata.eu>.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych COMPUTES Group sp. z o.o. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)"